Treeningud

BodyShape – on figuuri teatava (ideaalile lähedase või ideaalse) vormi saavutamine spetsiaalsete komplekssete harjutuste ja ka dieedi tulemusena. Treening algab soojendusega ja koosneb aeroobika põhisammudest. Sellele järgnevad 11-13 harjutust peamistele lihasgruppidele (peamiseks suunaks on probleemsed piirkonnad – puusad, tuharad, kõht, selg, rind, õlad). Treening lõppeb rohkem koormatud lihastele mõeldud venitusega.  Treening sobilik erinevas vanuses naistele vastavalt nende füüsilise ettevalmistuse tasemele. BodyShape programm koosneb kahest peamisest kursusest: Treening kestab 55-60 min.
AEROOBIKA MIX - tõhus rasvapõletustreening. Treeningu temaatika koosneb erinevatest aeroobika- ja tantsustiilidest. AEROOBIKA MIX tund sobib kõigile, kes soovivad alandada kaalu ning trimmida kerelihaseid!
FAT ATTACK - kõrgintensiivne rasvapõletustrenn. Sobib ainult kõrge ettevalmistusega treenijatele, sisaldab hüpped, väljaasted, kükid kiires tempos ja põletab hulgalisi kaloreid. Tund lõpeb venitusega.
FS BODYJAM - põletame kaloreid tantsides. Treening EI sisalda aeroobika
põhisamme, vaid lihtsaid tantsuliigutusi paljud kordustega ja supermuusika saatel.
BODY - lihastreeningule suunatud aeroobika, kus erinevaid jõuharjutusi kasutades tugevdatakse tasakaalustatult kõiki lihasgruppe. Efektiivsuse tõstmiseks kasutatakse sageli mitmesuguseid abivahendeid (kettad, hantlid, aeroobikakangid, stepipingid). Liigutuste tempo on rahulik, mis võimaldab harjutusi sooritada õige tehnikaga. Seetõttu sobiv ka neile, kes ei oma eelnevaid liikumiskogemusi. Tund lõpeb venitusharjutustega.
PILATES on keha ja meele treening (Body & Mind), rahuliku muusika saatel, kus hingamisele on osutatud suurt
tähelepanu. Pilatese süsteemi harjutuste keskmeks on kerelihaste tugevdamine läbi lülisamba stabiliseerimise - sooritatakse harjutusi, mis keskenduvad kerele ning tugevdavad kerelihaseid- kere keskme ümber luuakse jõuring. Treening põhineb sügaval hingamisel ja süvalihaste aktiviseerimisel ning annab regulaarsel harjutamisel hea rühi, nõtkuse ja tasakaalustatud kehatunnetuse. Pilatese tunnis tehakse peamiselt staatilisi lihasharjutusi- sobib ideaalselt ka taastusraviks. Pilatese meetodi eripäraks on enamiku harjutuste sooritamine lamavas asendis- olles väga säästev, hoides liigeseid, selga ja põlvi. Harjutused ei nõua erilist varustust ning programm on sobilik kõigile, sõltumata vanusest või füüsilisest vormist.
FITNESS -lihastrenn algab soojendusega, põhiosas töötatakse läbi kõik peamised lihasrühmad (reied, käe-ja õlavarrelihased, tuhar ning kõht koos seljaga. Kasutatakse lisaraskuseid (võimlemispall, bodybar, hantleid), aga ka oma keha raskust, harjutusi on nii staatilisi kui ka dünaamilisi – kõik selleks et nimetatud piirkonnad saaksid ilusamaks ja tugevamaks. Tunni lõpus on venitused enam koormatud lihasgruppidele. Harjutuste sooritamisel jälgitakse õiget kehaasendit ning koormuse vastavust treenitusele. Tund sobib algajatele, edasijõudnutele kui ka kaalukamatele inimestele.

 

JÕUSAAL - mitmekülgne aeroobikatreening, kus muusika saatel sooritatakse erinevaid harjutusi jõusaaliseadmete abil. Treening on intensiivne ning arendab mitmekülgselt kogu kere lihaseid. Sobiv kõigile harrastajale igas vanuses ja igasuguse füüsilise vormiga.